Lepidlá a tmely

unecol logoUNECOL je popredný európsky výrobca lepidiel pre priemysel, inštalatérov ako aj domácnosti. Históriu začala spoločnosť písať v roku 1970 v španielskej Valencii.
Po rokoch skúseností, inovácií a výskumu sa produkty UNECOL dodávajú do mnohých odvetví priemyselnej výroby, sú spoľahlivým partnerom profesionálov a vyhľadávané aj na spotrebiteľskom trhu.
Momentálne pôsobí UNECOL v 40 krajinách po celom svete a spoločnosť MAROX sa stala partnerom UNECOL pre Českú a Slovenskú republiku.

 

Katalóg produktov UNECOL [PDF] »
 

ANAERÓBNE LEPIDLÁ UNECOL

Anaeróbne lepidlá UNECOL sú veľmi účinné, jednozložkové lepidlá, ktoré vytvrdzujú bez prítomnosti vzduchu na kovových súčiastkách.
Dodávajú sa v širokom sortimente pevností a viskozít. Sortiment anaeróbnych lepidiel UNECOL sa používa na zaisťovanie závitov, utesňovanie závitov, utesňovanie potrubných a hydraulických spojok. Multifunkčné využitie v priemysle, pri výrobe áut, strojárstve. Vďaka širokému sortimentu si nájdu svoje miesto aj v domácnostiach.

anaerobne lepidlaANAERÓBNE LEPIDLO UNECOL 1277

Vysokopevnostné anaeróbne lepidlo pre zabezpečenie a utesnenie závitových spojov. Vysoko odolné proti teplu, vibráciám, korózii. Teplotný rozsah: -55 + 150 °C

ANAERÓBNE LEPIDLO UNECOL 1542

Určené na utesnenie závitových spojov v hydraulických alebo pneumatických zariadeniach. Odolné voči vibráciám. Nahrádza teflón na utesnenie pred vplyvom vody, plynov, oleja a ďalších chemikálií.

 


KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLÁ UNECOL

Kyanoakrylátové lepidlá sú jednozložkové lepidlá s vysokou pevnosťou. Ľahko a rýchlo sa vytvrdzujú pri izbovej teplote a pri kontakte s vlhkým povrchom. Kyanoakrylátové lepidlá UNECOL sú ideálne pre lepenie kovov, plastov, elastomérov, gumy, dreva a keramiky. Vzniká spoj s vysokou pevnosťou, odolný vode, alkoholu, benzínom, olejom, UV žiareniu a vplyvom počasia.

kyanoakrylatove lepidlaKYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7131

Rýchlo tuhnúce lepidlo s nízkou viskozitou. Vhodné na lepenie materiálov s pórovitým povrchom ako sú drevo, plasty, keramika, korok, guma.

 

KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7121

Lepidlo určené na lepenie kov-kov, kov-guma, kov-plast. Veľmi dobre vypĺňa póry materiálov. Vhodný na lepenie drsných a nerovných materiálov. Vysoká viskozita.

KYANOAKRYLÁTOVÉ LEPIDLO UNECOL 7159

Lepidlo s nízkou viskozitou. Vhodné na lepenie obťiažných plastov, gumy, kože. Vznikne pevný spoj a dokonalý vzhľad.


uvolnovac odpadovUNECOL PROFESIONÁLNY UVOĽŇOVAČ ODPADOV

UNECOL profesionálny uvoľňovač odpadov je vysoko koncentrovaný prípravok určený na silne znečistené odpadové potrubia. Vhodný na použitie v domácnostiach, ako aj v školách, hoteloch, reštauráciách a priemysle. Určený výhradne pre profesionálne použitie!

 


 

ptfe pastaPTFE PASTA

Používa sa na kovové závitové spoje. Nahrádza konopné vlákno a PTFE pásky. Odoláva vibráciám a teplotným výkyvom. Certifikovaný pre plynové inštalácie podľa normy UNE EN 751-1.
Použiteľný aj v systémoch s pitnou vodou.

 


 

 

lepidlo na potrubiaLEPIDLO IZOLAČNÝCH MATERIÁLOV NA POTRUBIA

Kontaktné lepidlo na spájanie izolačných materiálov na potrubia (Armaflex, Climaflex, Tubex..). Lepidlo má nízku viskozitu, čo zabezpečí jednoduchú aplikáciu a rýchle zaschnutie.

 


 

 

ms polymerMS POLYMER

MS polymérne lepidlo / tmel.
Viacúčelové využitie.
Vynikajúca priľnavosť na rôzne druhy materiálov v stavebníctve, priemysle a v domácnostiach.
Po vytvrdení možno natierať. Nežltne. PH neutrálny. Odolný voči vlhkosti. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.

 


 

 

lepidlo sprayPROFESIONÁLNE LEPIDLO V SPREJI

Profesionálne kontaktné lepidlo pre rôzne použitie v grafickom, reklamnom a modelárskom priemysle.
Všestranné použitie na papier, kartón, fotky, etikety. Lepidlo je vhodné do dielne pre domácich majstrov.

 

 

 

 

 

 

 

Naši dodávatelia